O NAS

Witamy w serwisie Wlepki.com, 
lidera branży  wlepek samoprzylepnych.

Wieloletnie doświadczenie w branży  poligraficznej  i miliony wyprodukowanych naklejek, sprawiły że     z naszych usług skorzystały   zarówno uznane marki jak i indywidualni  klienci z kraju i zagranicy.Efektem naszej ciężkiej pracy jest  uzyskanie wysokiej jakości standardów produkcji przy zachowaniu konkurencyjnych cen.

Produkujemy naklejki dla:marek odzieżowych,producentów spożywczych ,wytówni i wykonawców muzycznych, stowarzyszeń kibiców, klubów sportowych,organizacji studenckich, studiów tatuaży i wielu innych.  Własny park maszynowy gwarantuje nam  jakość oraz szybki termin realizacji.Dzięki temu poszerzyliśmy naszą ofertę  o naklejki drukowane na folii, gadżety reklamowe, oraz odzież szytą lub agencyjną zdobioną metodą sitodruku, DTG, haft.Dziękujemy za odwiedzenie  naszej strony i zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.


 

WLEPKI

Wlepki drukowane  na papierze samoprzylepnym 80g, oraz lakierowane UV w błysku. Naklejki są wycięte co do sztuki do formatu końcowego.

Druk offsetowy w pełnym kolorze, ilość kolorów nie wpływa na cenę.
Naklejki są nacięte od tyłu tak by łatwo się odklejały.

Mają one zastosowanie na suchych i gładkich powierzchniach.
Oferujemy formaty: kwadratowe, prostokątne, okrągłe, oktagony, arkusze z zestawami naklejek oraz wycinane po obrysie.

Maksymalny format pojedynczej wlepki: B2 (50x70cm).
Minimum produkcyjne jednego wzoru to 500 sztuk.
Naklejki są pakowane w zestawy po 500 sztuk, oferujemy również konfekcjonowanie w woreczkach strunowych.

Informacje na temat przygotowania projektów znajdują się w zakładce JAK ZAMAWIAĆ

ZOBACZ CENNIK ZOBACZ REALIZACJE

Zapytania, zamówienia:
druk@wlepki.com
a.kwapisz@wlepki.com

 

DRUK I POLIGRAFIA

Wśród szerokiej oferty jaką proponujemy nie brakuje produktów poligraficznych Oferujemy:

Kalendarze ścienne B2

Kalendarze spiralowane A3

Kalendarzyki kieszonkowe

Zeszyty

Wizytówki

Ulotki

Plakaty B2

Plany lekcji

Banery

Bilety

Bloczki reklamowe

Metki tekturowe

Pocztówki

ZOBACZ REALIZACJE

Wszystkie powyższe produkty wyceniamy indywidualnie na podstawie wzoru i nakładu.Poniżej zamieszczamy galerię przykładowych realizacji.

Zapytania, zamówienia:
druk@wlepki.com
a.kwapisz@wlepki.com

GADŻETY

Wychodząc na przeciw zainteresowaniu klientów poszerzyliśmy działalaność o gadżety reklamowe.
Obecnie oferujemy następujące gadżety najwyższej jakości:

Kubki z własnym wzorem

Smycze

Shakery

Saszetki/nerki,torebki

Szaliki

Poduszki

Kieliszki

Wpinki

ZOBACZ REALIZACJE

Wszystkie powyższe produkty wyceniamy indywidualnie na podstawie wzoru i nakładu.

Zapytania, zamówienia:
druk@wlepki.com
odziez@wlepki.com

 

ODZIEŻ

Lata doświadczeń i najwyższej jakości park maszynowy zaowocował współpracą z licznymi markami odzieżowymi, klubami sportowym, sklepami, wytwórniami muzycznymi oraz ogromną ilością klientów indywidualnych.  Dbamy o każdy szczegół i doradzamy zarówno na etapie przygotowania wzorów jak i samej realizacji.


KROK 1. ODZIEŻ SZYTA / REKLAMOWA: W stałej ofercie posiadamy zarówno odzież szytą u nas na zamówienie, jak i reklamową m.in: koszulki, bluzy, spodnie dresowe, spodenki krótkie, odzież dla dzieci, odzież dla kobiet, czapki zimowe oraz letnie, torebki na ramię oraz nerki. Dodatkowo na życzenie klienta możemy ściągnąć odzież z katalogów odzieży reklamowej (odzież robocza, sportowa itp.) . Jeżeli masz swoją odzież, i potrzebujesz tylko zdobienia, również pomożemy to zrealizować.
KROK 2. NADRUK / HAFT: Korzystamy z większości dostępnych opcji nadruku na odzieży, a także wykonujemy różnego rodzaju hafty posiadając odpowiedni park maszynowy. Dodatkowo poza zdobieniem odzieży, wykonujemy także dedykowane dodatki (taśmy w kark, metki, metki papierowe, naklejki rozmiarowe itp.).
KROK 3. PAKOWANIE/WYYSŁKA: Odzież pakujemy w estetyczne i trwałe foliowe woreczki, metkujemy a także oklejamy wg. zaleceń klienta. Produkt wychodzący od nas jest gotowy do sprzedaży, magazynowania lub dalszej wysyłki.
Wszystkie powyższe produkty wyceniamy indywidualnie na podstawie wzoru i nakładu, gdyż to właśnie te czynniki mają główny wpływ na cenę.

 

Koszulki szyte
od podstaw

Koszulki
agencyjne

Bluzy szyte od podstaw
(zdobienie sitodruk,haft)

Odzież dla kobiet
(bluzy,koszulki)

Spodenie dresowe
(krótkie i długie)

Odzież dla dzieci
(body,rampery,koszulki,śpiochy)

Czapki,
rękawiczki

ZOBACZ REALIZACJE

Zapytania, zamówienia:
odziez@wlepki.com

 

NAKLEJKI NA FOLII - NAKLEJKI NA ZAMÓWIENIE - NAKLEJKI SAMOPRZYLEPNE - Z WŁASNYM LOGO

Wlepki drukowane na folii samoprzylepnej - charakteryzują się bardzo wysoką odpornością na rozdarcia oraz warunki atmosferyczne, dzięki zastosowaniu mocnego kleju znakomicie spisują się do klejenia na różnych powierzchniach.Druk cyfrowy w pełnym kolorze, ilość kolorów nie wpływa na cenę.

Naklejki są drukowane na folii monomerycznej błyszczącej europejskiego dostawcy oraz docinane do formatu końcowego - każda naklejka to pojedynczy użytek.Naklejki mogą posiadać dowolny wycięty kształt, maksymalna szerokość naklejki to 155cm, długość praktycznie nieograniczona.Niskie nakłady minimalne -  przyjmujemy zamówienia już od 100 sztuk.


Tagi: etykiety, tanie naklejki, naklejki wycinane po obrysie, naklejki produkcja, tanie etykiety, naklejki kształty, naklejki błyszczące, naklejki docięte do formatu

ZOBACZ REALIZACJE

Zapytania, zamówienia:
a.kwapisz@wlepki.com

ZAUFALI NAM

 

JAK ZAMAWIAĆ?


Zamówiena prosimy składać przez email

druk@wlepki.com


Zadzwoń Pn-Pt: 8:00-16:00

695-087- 650

 

Poniżej przedstawiamy schemat zamówienia obowiązujący w naszej firmie: Przed zamówieniem należy zapoznać się z regulaminem firmy Wlepki.com TUTAJ Wszystkie zamówienia przyjmowane są tylko i wyłącznie drogą mailową (druk@wlepki.com a.kwapisz@wlepki.com)

  • Na podane powyżej adresy e-mail przesyłamy projekt bądź projekty, które zlecamy do wykonania. Pliki powinny być załączone do wiadomości (nie w formie linków, odnośników itp.). W wiadomości powinna być też zawarta ilość, wymiary naklejki bądź naklejek a także dane kontaktowe do wysyłki, faktury oraz numer telefonu w celu ułatwienia kontaktu zarówno z nami jak i kurierem).
  • Po otrzymaniu wiadomości rozpatrujemy projekty pod kątem technicznym (czy nadają się do druku – informacja  w tej zakładce na dole ) a także pod kątem treści. W mailu zwrotnym potwierdzamy pliki graficzne oraz wysyłamy wszystkie potrzebne dane do wpłaty oraz wszystkie koszty (w tym wysyłkę która naliczana jest tylko raz niezależnie od zamówienia).
  • Zamawiający otrzymując informację o kosztach zobowiązany jest  do dokonania  wpłaty na konto  firmowe, uruchamia to produkcję zamówienia. Nadesłanie potwierdzenia przelewu przyspieszy produkcję.
  • Gotowe wlepki wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD na podany w pierwszej wiadomości adres. Klient drogą mailową otrzymuje natomiast informację o nadaniu
  • Po otrzymaniu przesyłki prosimy o potwierdzenie jej odbioru  mailem.

 

PROJEKTY

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta oraz aby usprawnić proces zamówienia prezentujemy poniżej wymagania techniczne dotyczące projektów naklejek.

Do realizacji przyjmowane są tylko i wyłącznie pliki z rozszerzeniem .jpg ,png,pdf,cdr
Najwyższą jakość wydruku zapewnia rozdzielczość 300dpi oraz paleta kolorów CMYK
Wlepki powinny być przygotowane w odpowiedniej skali (1cm naklejki odpowiada 100 pikselom na projekcie) np. naklejka 8cm na 8cm – 800 na 800 pikseli , naklejka 5cm na 10cm – 500 na 1000 pikseli Itd.)
Do naklejek dodajemy 3 mm ramki tak by równo je pociąć Ramka jest biała ,lub czarna istnieje możliwość  produkcji bez ramek, prosimy  wtedy o przygotowanie 3 mm spadów i informację przy zamówieniu. Przy małych formatach i minimalny nakładzie, ramka jest konieczna, ze względu na równe pocięcie użytku.
Projekty naklejek wycinanych po niestandardowym obrysie prosimy przygotowywać w plikach CDR z zaznaczoną linią cięcia.

 

Regulamin serwisu

 

 

KONTAKT

Zamówienia, zapytania, wyceny

Infolinia telefoniczna czynna od poniedziałku
do piątku w godzinach 8:00 -16:00


WLEPKI.COM Spółka Cywilna 
ul.Mikołajczyka 25
41-200 Sosnowiec

NIP:644-350-95-56


 

Zalecaną formą kontaktu jest e-mail:

druk@wlepki.com
tel: 695 087 650

a.kwapisz@wlepki.com
tel: 789 171 015

odziez@wlepki.com
tel: 534 504 850

Uprzejmie informujemy, że:
a) WLEPKI.COM Spółka Cywilna ul.Mikołajczyka 25 41-200 Sosnowiec stanie się Administratorem Pani/Pana danych osobowych,
b) dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji Państwa zamówień
c) Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.,
d) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania uniemożliwi nam realizacji zamówienia
e) przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych,
f) dane osobowe będą przetwarzane w warunkach zapewniających ich ochronę zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,
g) dane nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu,
W zakresie określonym w pkt. a)-f) powyżej oświadczenia, żądania lub pytania należy zgłaszać w formie elektronicznej na adres druk@wlepki.com lub pisemnej na adres : WLEPKI.COM Spółka Cywilna ul.Mikołajczyka 25 41-200 Sosnowiec

Polityka prywatności ▼Zwiń ▲

 

WLEPKI Wszelkie Prawa Zastrzeżone Projekt & Realizacja Strony www Śląsk | Regulamin